Canan Kaftancıoğlu o iddiaları yalanladı

CHP eski İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, bazı basın-yayın organlarında “para sayma” soruşturmasıyla ilgili kendisinin söylediği iddia edilen sözlere yer verilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Söz konusu ifadeleri yalanlayan Kaftancıoğlu, “Haberleri yapan ve yayanlarla ilgili yasal süreç başlatılacaktır” dedi.

Canan Kaftancıoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Bazı yayın kuruluşlarında önceki dönem CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun söylediği iddia edilen ifadeler yayınlanmıştır. Söz konusu ifadeler ve haberler gerçek dışıdır. Yalan haberleri yapan ve yayanlarla ilgili yasal süreç başlatılacaktır. Bilginize sunarız”

NE OLMUŞTU

Yenişafak Gazetesi’nde Erdal Kılınç imzasıyla çıkan haberde “Eski CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu “para sayma” skandalında sorumluluğu kendisine yıkmaya çalışan CHP Genel Başkanı Özel ve İBB Başkanı İmamoğlu’na tepkili. Kaftancıoğlu’nun yakın çevresine “Benim parayla, ihaleyle işim olmaz. O görüntülerde benim ortağım ya da genel müdürüm yok. Kimin orada ortağı, müdürü varsa ona sorsunlar. Paranın adresini en iyi onlar bilir” dediği öğrenildi.” ifadelerine yer verilmişti.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x